OK
mohitgostar

چرا پارتیشن شیشه ای

طراحی مدرن و زیبا

محیط گستر با تمرکز بر خلاقیت و طراحی مدرن نقش موثری در تقویت هویت بصری فضای کار شما دارد

آکوستیک بودن

با به کارگیری درب و پارتیشن با شیسه سکوریت سر و صدا رو در فضای کاری خود کنترل کنید

جذب نور

میزان نور و روشنایی فضاهای کاری تایر به سزایی در پویایی و سطح انرژی کارکنان شما دارد

نصب سریع و آسان

نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس و فریم دار در سریعترین زمان ممکن تخصص ماست

img2

پارتیشن اداری شیشه ای محیط گستر

همان طور که از نام پارتیشن اداری بر می آید این نوع دیوارهای جدا کننده با به کارگیری پروفیل های آلومینیوم فلزی محدودی در ساختار خود فضای بسیار کمی را اشغال می کند. در نتیجه برای اجرا در فضاهای کوچک بسیار مناسب است علاوه بر این به دنبال استفاده پارتیشن شیشه ای اداری جزء بندی کردن با کاهش تعداد پروفیل ها دید بیشتر با وضوح و شفافیت بالاتر را حاصل میکند.

img3

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم دار

اگر فضای کاری شما محدود نیست این شانس را دارید تا برای اجرا و نصب پارتیشن ، انتخابتان را از میان طرح های بیشتری انجان دهید. پارتیشن های فریم دار محیط گستر با ظاهری جذاب و متفاوت برای زیبا سازی محل کار شما قابل سفارش هستند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم دار

انواع پارتیشن تک جداره فریم دار عایق خوبی برای کنترل سرو صدا در فضاهای شلوغ کاری است در این مدل از تفکیک بندی با یک فریم آلومینیومی پوشیده می شود که در زیباتر شدن پارتیشن و جلوه دادن به فضای کار شما تاثیر بسزایی دارد.

پارتیشن شیشه ای دو جداره فریم دار

اگر به حفظ حریم خصوصی در محل کارتان اهمیت میدهید سیستم پارتیشن جدا کننده دو جداره با فریم آلومینیومی دوپیا و شیشه سکوریت شده ، این اجازه رو به شما میدهد تا علاوه بر حفظ حریم خصوصی ، فضاهای کاری خود را با سطوح مختلفی از شفافیت همراه کنید.

img4

پارتیشن شیشه ای فریم لس

همان طور که از نام پارتیشن شیشه ای فریم لس بر می آید این نوع دیارهای جدا کننده با به کارگیری پروفیل های آلومینیوم فلزی محدودی در ساختار خود فضای بسیار کمی را اشغال می کند. در نتیجه برای اجرا در فضاهای کوچک بسیار مناسب است. علاوه بر این به دنبال استفاده از پارتیشن فریم لس محیط گستر جزء بندی کردن یا کاهش تعداد پروفیل ها ، دید بیشتر با وضوح و شفافیت بالاتر را حاصل می کند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره

پارتیشن فریم لس تک جداره محیط گستر در دو مدل اسلیم و گرند قابل اجراست. هر دو مدل از پارتیشن شیشه ای تک جداره انتخاب مناسبی برای تفکیک فضاهای کوچک و خلوت است قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد و همچنین اجرا و نصب آن سریع تر از دیگر دیوارهای جدا کننده اداری شیشه ای است .

پارتیشن شیشه ای فریم لس دو جداره

پارتیشن دو جداره فریم لس با فریم فلزی ، قابلیت اجرا در یک مدل اسلیم به صورت کرکره دار و بدون کرکره را دارد. این نوع پارتیشن بندی با شفافیت ، ظرافت و عملکرد صوتی بالا انتخاب مناسبی برای اجرا در فضاهای کوچک و بزرگ است.

image5

انواع پارتیشن شیشه ای

شیشه های رنگی و طرحدار در ساخت پارتیشن

فرقی نمی کند شیشه تک جداره باشد یا دو جداره در هر حالتی امکان انتخاب پارتیشن با شیشه های رنگی و طرحدار وجود دارد. اگر میخواهید برای هویت بخشیدن به دفتر کارتان تمام جزئیات را به کار بگیرید و در حوزه کاری خود از سایر رقیبانتان متمایز باشید بهتر است به جای پارتیشن های ساده به سراغ پارتیشن های رنگی و طرحدار بروید.

شیشه های مات و ترکیبی در نصب پارتیشن

ساده ترین انواع شیشه در ساخت پارتیشن های شیشه ای انواع شفاف هستند. در این نوع پارتیشن شیشه ای دید واضح از خارج و داخل را نشان میدهد ، و نور با بیشترین حد امکان عبور و بازتاب در فضا را دارد البته این مدل از پارتیشن ها به دلیل عدم حفظ حریم خصوصی کارمندان معمولا به صورت ترکیبی با انواع مات سفارش داده می شوند.

مزیت اصلی پارتیشن ها چیست

دیوارهای آجری یا بتنی که وظیفه آنها انتقل وزن سازه به زمین است در گروه دیوارهای باربر قرار می گیرند . دیوارهای دسته بعدی که شامل پارتیشن ها و پاراوان ها می شود غیر باربر هستند. وظیفه اصلی این دیوارها تفکیک مناسب فضا است با افزایش محبوبیت نقشه های طرح باز که برای اکثر دفاتر کاری استفاده می شود مزیت پارتیشن های اداری بیش از پیش شد. چرا که پارتیشن ها به سادگی میتوانستند به تفکیک فضای مطابق با نیاز کارفرما بپردازند. علاوه برا ین بسیاری از پارتیشن ها مانند پارتیشن شیشه ای بسیار شیک و ارزان قیمت تر از دیوارکشی بودند. نکته مهم دیگر قابلیت جا به جایی اتاقک های ساخته شده با پارتیشن بود اگر نیازهای اداری شما در گذر زمان تغییر می کرد به سادگی میتوانستید چیدمان جدیدی از محل کار خود ارائه کنید.